SPREJ SAMETOVÝ VZHED BÍLÝ 250 ml

Stručný popis: SPREJ SAMETOVÝ VZHED BÍLÝ 250 ML

Dostupnost: skladem

Cena: 439 KčCena bez 21% DPH: 363 Kč

Výrobce: Mo

Produktové číslo: 3591

Umístění SPREJ SAMETOVÝ VZHED BÍLÝ 250 ml

Popis: Potravinářská barva AF (bez AZO barviv) ve spreji na bázi kakaového másla na zdobení semifred, zmrzlin a pěny.
Použití:
Před použitím dobře protřepejte. Ujistěte se, že produkt je zkapalněný (sprej musí mít teplotu min 25°C a max 35°C). Nádobu dobře zahřejte při max teplotě 35°C v horké vodě tak, aby se kakaové máslo rozpustilo a nastříkejte na ozdobené výrobky. Před použitím se ujistěte, že byl sprej uchováván při pokojové teplotě (přibližně 20 až 25°C) po dobu alespoň dvě hodiny. Po protřepání nastříkejte homogenní vrstvu přípravku na
studený povrch cukrářského výrobku, který má být zdoben ze vzdálenosti cca 20-25 cm. Po použití otočte sprej dnem vzhůru a na několik sekund dávkujte, aby se vyčistil dávkovač. Vyčistěte trysku horkou vodou pravidelně po každém použití nebo když sprej nestříká rovnoměrně.
Složení: kakaové máslo, barvivo: E170. Propelent: E943a, E943b, E944.
Alergeny: neobsahuje. Může obsahovat stopy mléka a výrobků z něj (včetně laktózy), sója a její deriváty a siřičitany.
Upozornění:
Pro profesionální použití. Výrobek není určen k přímé konzumaci. Barva produktu se může mírně lišit v důsledku vlastností použitých surovin. Doba tuhnutí před konzumací je min. 1 hodina. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vysoce hořlavý aerosol. Tlaková nádoba: Při zahřátí se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně nebo jinými zdroji vznícení. ZÁKAZ KOUŘENÍ. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiného zdroje vzplanutí. Nepropichujte ani nespalujte po použ. ití. Nádoba by měla být vyhozena pouze tehdy, je-li zcela prázdná.

Podobné k SPREJ SAMETOVÝ VZHED BÍLÝ 250