TOPCREAM - VANILKOVÝ KRÉM ZA STUDENA 500 g

Stručný popis: TOPCREAM - VANILKOVÝ KRÉM ZA STUDENA 500 g

Dostupnost: skladem

Cena: 89 KčCena bez 15% DPH: 77 Kč

Výrobce: Ze

Produktové číslo: 6551

Směs pro přípravu vanilkové krému za studena, slouží jako náhrada pudinku a používá se i jako náplň do pečených výrobků, náhrada pudinku pro přípravu máslových a žloutkových krémů  do smažených, pečených těst a všude tam kde používáte vanilkový krém.


Jeho jemnou a velmi lahodnou chuť mu dodává mléko a sušený kokosový tuk. Jeho chuť je zároveň velmi přirozená, stejně jako jeho barva. Topcream je cukrářský delikátní krém, kterým můžete plnit celou řadu zákusků, dezertů, ale třeba i pohárků.  Z Topcreamu vyrobíte úžasný sametový bavorský i klasický žloutkový krém. Vyniká rovněž výbornou stabilitou. Jeho pomocí vytvoříte krásnou, ostrou konturu. Je vhodný i na zamrazení.

Základní receptura:

Topcream     500 g

Voda             1500 g

 

Postup:

Do Topcreamu vlijeme za stálého míchání metlou celé množství vody (teplota cca 17°C). Hmotu vymícháme do hladka (cca 2 minuty) a necháme 10 minut odstát. Poté šleháme cca 10 - 15 minut, záleží na požadované tuhosti hmoty. Hotová hmota je připravena k okamžitému použití, nebo ji lze smíchat se šlehačkou, máslem či margarínem (bavorský či tukový krém).

 

 

náhled - TOPCREAM - VANILKOVÝ KRÉM ZA STUDENA  500 g náhled - TOPCREAM - VANILKOVÝ KRÉM ZA STUDENA  500 g

Podobné k TOPCREAM - VANILKOVÝ KRÉM ZA ...