SWEET LACE - JEDLÁ KRAJKA STŘÍBRNÁ

Stručný popis: SWEET LACE - JEDLÁ KRAJKA STŘÍBRNÁ

Dostupnost: skladem

Cena: 399 KčCena bez 15% DPH: 347 Kč

Výrobce: Mo

Produktové číslo: 3330

Umístění SWEET LACE - JEDLÁ KRAJKA STŘÍBRNÁ

Hotová směs z edice sladkých krajek neutrální chuti ve stříbrné barvě. 
Velice praktické použití, po nanesení hmoty do silikonové formy a jejím zaschnutí můžeme krajku aplikovat jako dekoraci. Hotový výrobek se chuťově a vlastnostmi chová jako jedlý papír. 
Oproti ostatním směsím na trhu má úžasné vlastnosti - hotová krajka neztrácí svou kvalitu ani po 2 měsících, protože není náchylná na změny teplot a vlhkost; ozdoby z ní lze tedy vytvářet i do zásoby. Krajka perfektně drží tvar a nemění svůj objem. 
Krajku můžete podle potřeb tvarovat do 3D motivů, klást více vrstev přes sebe, mačkat, natahovat atd. Hotové motivy lze dozdobit cukrářským zdobením (například máček a perličky z cukru) pomocí lepidla na marcipán. 
Doporučujeme nepoužívat alkohol na sladkou krajku, způsobuje vysychání. 
Způsob použití: 
Hotovou hmotu v kelímku promíchejte, naneste pomocí špachtle do formy na krajku, dobře rozetřete a nechte osušit na vzduchu 6-8 hodin, nebo vložte do trouby na 10-12min při teplotě 80°C. Pro lepší výsledek po usušení naneste druhou vrstvu na místa, kde hmota chybí. 
Pro snadné vyjmutí krajky otočte formu vzorem na podložku, pod roh hotové krajky zasuňte špičku nože a krajku opatrně vyjměte.

HMOTNOST : 200 G


Podobné k SWEET LACE - JEDLÁ KRAJKA STŘÍBRNÁ