SMĚS NA CHLÉB DOBROZRNÁ 500 g

Stručný popis: SMĚS NA CHLÉB DOBROZRNÁ 500 g

Dostupnost: skladem

Cena: 59 KčCena bez 15% DPH: 51 Kč

Výrobce: Kok

Produktové číslo: 7205

Umístění SMĚS NA CHLÉB DOBROZRNÁ...

Unikátní směs na chléb, který je zcela vyjímečný a lahodný. vydrží dlouho čerstvý. Má  nízský obsah nasycených tuků, je bohatým zdrojem vlákniny , vitamínů B, vápníku a železa. 

Bohatý zdroj vlákniny a bílkovin

39 % tradičních semen ( slunečnice, dýně , len )

Nízký glykemický index

Do směsi stačí přidat tyto tři suroviny : vodu, pšeničnou mouku a droždí.

Chleba vyrobíte a upečete v běžných podmínkách u Vás doma. příprava je opravdu jednoduchá a výsledek dokonalý.

Základní recept na chléb :

Do 500 g směsi přidáte 300 g hladké mouky, 200 g žitmé mouky chlebové T930 a 30 g droždí ( můžete použít sušené i čerstvé ) a 600 g vody

postup : suroviny dáme dohromady a přidáme vodu ( přidáváme postupně ) - u domácích pekáren dáme nejdříve sypké směsi a nakonec vodu a spustíme program na klasický chléb. Kdo nemá pekárnu , suroviny může dát do robota a míchat vše v něm ( doba hnětení cca 7 minut na rychlé otáčky ), poté těsto přikryjeme utěrkou nebo folií a uložíme na teplém místě. Vytvarujte bochník nebo bochánky podle potřeby, lze použít různé posypky. Necháme kynout cca 35 minut. Teplota pečení 210 stupňů a doba pečení cca 35 - 40 minut.

V příloze pdf zde na stránce najdete mnoho receptů na různé chleby, chlebíky na sladko,  bochníčky, kaiserky, bagety,  plundrové pečivo a panetone. Je nutné si ingredience přepočítat s kg na g nebo dkg.  

 

Hmotnost : 500 g 

 

Podobné k SMĚS NA CHLÉB DOBROZRNÁ...