RAZÍTKO NA SUŠENKY VÁNOCE 6 KS

Stručný popis: RAZÍTKO NA SUŠENKY VÁNOCE 6 KS T.

Dostupnost: skladem

Cena: 299 KčCena bez 21% DPH: 247 Kč

Výrobce: TE

Produktové číslo: 4245

Umístění RAZÍTKO NA SUŠENKY VÁNOCE 6 KS

Víte, proč patří křehké máslové nebo kakaové sušenky mezi nejvděčnější cukrovinky? Perfektně se totiž hodí pro celou řadu příležitostí - jsou skvělým pohoštěním pro nečekanou návštěvu a přijdou vhod jako sladké zakousnutí v pauze na kávu nebo čaj, ke kterým se pro svou jemnost ideálně hodí. Poslouží i jako lahodná tečka za dobrou večeří a zbožňují je dospělí i děti bez rozdílu věku. Sušenkám zkrátka nikdo neodolá. Proto je fajn mít doma vždy nějaké po ruce. 

Pokud sušenky nestihnete koupit, nebo je jako správná hospodyně chcete mít čerstvé, bez éček a za zlomek ceny těch kupovaných, vyrobte si vlastní domácí sušenky! 

Udělat z vyváleného plátu těsta plný plech dokonalých sušenek je s razítky na sušenky  otázkou vteřin. Navíc můžete motiv sušenek kdykoliv obměnit výměnou silikonové raznice za jinou a upéct v jediné várce originální sušenkový mix. Na výběr máte ze čtyř variant dekorů - vánočních, velikonočních, klasických a s motivy zvířátek, které udělají radost hlavně dětem. 

Všechny části se snadno čistí a můžete je bez obav mýt v myčce nádobí. Jako bonus vám k razítku na sušenky přibalíme i vyzkoušené recepty na jemné a úžasně křehké sušenky. Vyzkoušejte je a pečte…. jako když tiskne.

náhled - RAZÍTKO NA SUŠENKY VÁNOCE 6 KS náhled - RAZÍTKO NA SUŠENKY VÁNOCE 6 KS náhled - RAZÍTKO NA SUŠENKY VÁNOCE 6 KS

Podobné k RAZÍTKO NA SUŠENKY VÁNOCE 6