KRAJKA SWEET LACE PERLEŤOVĚ BRONZ 200 G

Stručný popis: KRAJKA SWEET LACE PERLEŤOVĚ BRONZ 200 G

Dostupnost: skladem

Cena: 295 KčCena bez 21% DPH: 244 Kč

Výrobce: Mo

Produktové číslo: 3629

Umístění KRAJKA SWEET LACE PERLEŤOVĚ BRONZ 200 G

Hotová hmota z edice sladkých krajek neutrální chuti perleťově - bronzové barvy. 
Velice praktické použití, po nanesení hmoty do silikonové formy a jejím zaschnutí můžeme krajku aplikovat jako dekoraci. Hotový výrobek se chuťově a vlastnostmi chová jako jedlý papír. 
Oproti ostatním směsím na trhu má úžasné vlastnosti - hotová krajka neztrácí svou kvalitu ani po 2 měsících, protože není náchylná na změny teplot a vlhkost; ozdoby z ní lze tedy vytvářet i do zásoby. Krajka perfektně drží tvar a nemění svůj objem. 
Krajku můžete podle potřeb tvarovat do 3D motivů, klást více vrstev přes sebe, mačkat, natahovat atd. Hotové motivy lze dozdobit cukrářským zdobením (například máček a perličky z cukru) pomocí lepidla na marcipán. 
Doporučujeme nepoužívat alkohol na sladkou krajku, způsobuje vysychání. 
Způsob použití: 
Hotovou hmotu v kelímku promíchejte, naneste pomocí špachtle do formy na krajku, dobře rozetřete a nechte osušit na vzduchu 6-8 hodin, nebo vložte do trouby na 10-12min při teplotě 80°C. Pro lepší výsledek po usušení naneste druhou vrstvu na místa, kde hmota chybí. 
Pro snadné vyjmutí krajky otočte formu vzorem na podložku, pod roh hotové krajky zasuňte špičku nože a krajku opatrně vyjměte. 
Složení: Voda, zahušťovadlo: E1520, E466, emulgátor:E433, barvivo: E172, regulátor kyselosti: E330, konzervant: E202

náhled - KRAJKA SWEET LACE PERLEŤOVĚ BRONZ  200 G náhled - KRAJKA SWEET LACE PERLEŤOVĚ BRONZ  200 G náhled - KRAJKA SWEET LACE PERLEŤOVĚ BRONZ  200 G

Podobné k KRAJKA SWEET LACE PERLEŤOVĚ ...